Проєктний менеджер в ІТ компаніях

“Сьогодні на нашому факультеті відбулася захоплююча подія – воркшоп із студентами, присвячений темі “Проєктний менеджер в ІТ компаніях”. Провів його Андрій Семешкін – відомий Project Management and Scrum Master компанії SoftServe.

Під час заходу ми мали чудову нагоду дізнатися про найважливіші навички та знання, необхідні для успішної кар’єри Project Manager. Андрій розповів нам про методологію Scrum, пояснив різницю між Soft та Hard Skills і поділився досвідом найскладніших проєктів зі своєї практики.

Атмосфера була жвавою та інтерактивною – студенти активно задавали запитання та брали участь в обговоренні. За результатами воркшопу, 4 найактивніших учасників отримали призи від організаторів.

Крім того, ми були раді почути запрошення на екскурсію до компанії SoftServe, де зможемо на практиці побачити, як працюють проєктні менеджери у великій ІТ-організації.

Висловлюємо щиру подяку Андрію Семешкіну за виділений для нас час, цінні знання та натхнення, які ми отримали під час цього захопливого воркшопу. Такі заходи допомагають нам, майбутнім фахівцям, краще зрозуміти реалії ІТ-індустрії та підготуватися до успішної кар’єри.”