Unicorn Day

28.11.2023 відбулась зустріч студентів ФКІТ на офлайн заході “Unicorn Day”. Під час цього заходу було розглянуто різні аспекти технологічної сфери:

• Здійснено представлення компанії: зробилено акцент на важливих аспектах діяльності ІТ-компанії UNICORN.
  • Розглянуто поради щодо вибору технологій та оптимальних напрямків для особистого розвитку.
  • Надано корисні поради щодо створення ефективного резюме та збільшення шансів на успішне працевлаштування.
  • Unicorn поділилась інформацією про ІТ-продукти, які розробляються в командах.
  • Проведено практичний майстер-клас з використання uuAppFramework.

Цей захід став чудовою нагодою для студентів ФКІТ отримати важливі знання, зрозуміти сферу ІТ більше і взяти участь в практичних заняттях. Ми віримо, що ця подія стала важливим кроком для учасників у власному професійному розвитку.