ВІТАННЯ З ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ З КІБЕРБЕЗПЕКИ

Колектив факультету комп’ютерних інформаційних технологій вітає викладача кафедри кібербезпеки Кулину Сергія Васильовича із успішним захистом дисертації на тему «Методи та алгоритми захищеного розподіленого зберігання даних на основі надлишкової системи залишкових класів», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з спеціальності 125 – Кібербезпека та захист інформації.

Публічний захист відбувся 30 вересня 2023 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Національного університету «Львівська політехніка».

Вітаємо колегу із блискучим захистом дисертації! Бажаємо нових успіхів та досягнень у подальшій роботі, натхнення до здійснення нових задумів, відчуття підтримки рідних та колег!