Data Science Camp 2023

Повідомляємо, що в рамках договірної співпраці ІТ-компанії AMAZINUM та факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ організовується 3-місячне проведення «Data Science Camp 2023». Під час заходу, студенти та викладачі ЗУНУ матимуть можливість поглибити свої практичні та теоретичні вміння і навики щодо володіння засобами штучного інтелекту, Natural Language Processing, Computer Vision, Deep Learning, аналізу даних, володіння засобами сучасних фреймворків, матимуть можливість потенційного працевлаштування. Заняття проводитимуться досвідченими туторами-практиками від компанії AMAZINUM, що працюють із закордонними ІТ-проєктами. Кооперація із компанією здійснюється з 2021 року на основі укладеного договору про співпрацю.