Відбувся фінал конкурсу ІТ-проєктів

4 липня 2023 року на базі факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету за підтримки Тернопільського ІТ-кластеру відбулася зустріч слухачів Зимових ІТ-шкіл. Школярі презентували свої розробки перед журі, до якого ввійшли представники провідних ІТ-компаній: SoftServe, Future Processing Ukraine, Apiko, SaaSJet та Crowdin.

У фіналі було презентовано 8 проєктів, розроблених 14 учнями – слухачами ІТ-шкіл. Щороку зростає кількість учасників заходу, а також кількість охочих ІТ-компаній, які цікавляться розробками юних фахівців.
Цьогорічний захід відбувався у змішаному форматі, школярі презентували свої доповіді в аудиторії та у режимі онлайн. Із вступним словом виступила керівниця Тернопільського ІТ-кластера Катерина Міхайліді, яка привітала учасників, представила ІТ-компанії, що виступають партнерами проведення конкурсу. Декан ФКІТ ЗУНУ Микола Дивак окреслив історію зустрічей, представив членів журі, розповів про можливості, які отримують переможці.
Різноманіття підготовлених проєктів та рівень підготовленості приємно вразив усіх. У ході фіналу конкурсу відбулися жваві дискусії.

Переможці:
1 місце:
– Дмитро Тищенко з проєктом: Поліноміальний симетричний метод шифрування у системі залишкових класів (Школа етичних хакерів);
2 місце:
– Денис Солтис та Володимир Філик з проєктом: Сайт кафедри комп’ютерних наук (Software Engineering Winter School);
– Володимир Хомут з проєктом: Розробка відеогри стратегії AFTER (Школа інформаційних технологій майбутнього).
3 місце:
– Дар’я Виноградова та Андрій Головач з проєктом: Путівник по студмістечку з доповненою реальністю (Software Engineering Winter School);
– Ігор Бобко з проєктом: «Мій девайс» (Software Engineering Winter School);


Окрім подарунків від ІТ-компаній, які отримали всі учасники, переможці конкурсу також отримали сертифікати на поїздку до Польщі на міжнародну конференцію – 13th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’2023), де у вересні в м. Вроцлав зможуть представити свої роботи вже як студенти Західноукраїнського національного університету.

QA — це НЕ легко.

Звідусіль лунають думки про те, що тестування є найлегшим шляхом потрапити в ІТ. Це не так — за QA-спеціалістами сотні годин навчання, практики, високий рівень відповідальності та незламне бажання розвиватися.

CHI IT Academy не подарує тобі чарівну пігулку для старту кар’єри тестувальника, але допоможе набути необхідних знань для успішного старту!

Реєструйся на курс з тестування (QA Manual) від CHI IT Academy! Наші ментори вже розклали всю інформацію по поличках та чекають, коли ти зможеш поринути в заняття на шляху до професії Manual Software Testing Engineer.

Під час курсу ти:

· пройдеш 24 заняття з досвідченими лекторами;

· отримаєш фідбек та відповіді на всі запитання;

· матимеш доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів: записи лекцій, презентації, чек-листи;

· навчатимешся в маленькій групі, де кожному студенту приділяється увага;

· складеш перше резюме разом з рекрутером;

· відвідаєш заняття з англійської, де прокачаєш і спікінг, і рідинг, і андерстендинг 😊

· отримаєш сертифікат, який справді демонструє твої знання та навички.

А у фіналі в тебе буде можливість пройти технічну співбесіду та стати частиною команди тестувальників у компанії CHI Software!

Курс стартує вже 7 серпня, тож встигни зайняти своє місце за посиланням — https://bit.ly/3CJevRD

До зустрічі на курсі!