Онлайн-зустріч співголів та членів організаційного комітету Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології (ACIT)

У межах  ІV Міжнародного тижня у ЗУНУ 8 вересня 2022 р. о 10.00 відбулася онлайн-зустріч співголів та членів організаційного комітету Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології / Advanced Computer Information Technologies» (ACIT). Як іноземні партнери, у зустрічі взяли участь Вольфганг Дорнер, співголова конференції ACIT, професор Деггендорфського технологічного інституту (Німеччина); Лібор Досталек, співголова конференції ACIT, професор Університету Південної Богемії (Чеська Республіка); Артур Рот, співголова конференції ACIT, професор Вроцлавського університету економіки та бізнесу (Польща); Мартін Тарай, член організаційного комітету конференції ACIT, доцент Католицького університету в Ружомберку (Словаччина).

Професор Микола Дивак, декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету, співголова програмного комітету конференції ACIT, привітав партнерів та повідомив, що коференція отримала ISSN і тепер збірник матеріалів конференції ідентифікується цим номером та прирівнюється до періодичного видання.

Микола Петрович зазначив: «Цьогоріч ХІІ Міжнародна конференція «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» АСІТ’2022 (12th International Conference on ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES) буде проходити 26-28 вересня на базі Католицького університету в Ружомберку (Словаччина) у гібридному форматі. Учасники можуть відвідати місце проведення конференції у Словаччині (Спішка Капітула/Spišská Kapitula) фізично або долучитися онлайн. До розгляду подано 215 статтей від науковців з 39 країн світу, кількість прийнятих робіт – 130».

Партнери зі Словаччини підтвердили фінансову підтримку учасників конференції з України, а також студентів першого курсу факультету комп’ютерних інформаційних технологій, які були переможцями конкурсу ІТ-проєктів серед школярів-слухачів Зимових ІТ-шкіл, фінал якого відбувся у червня 2022 року.

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо місця проведення наступної конференції. Артур Рот, професор Вроцлавського університету економіки та бізнесу, озвучив пропозицію польських партнерів та запропонував провести наступну ХІІІ Міжнародну конференцію «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» АСІТ’2023 у м. Вроцлаві, Польща. Професор Микола Дивак подякував за пропозицію та зазначив, що остаточне рішення буде прийняте та оголошене під час церемонії закриття конференції АСІТ’2022 28 вересня.

Зустріч закінчилась побажаннями мирного неба для України та «Зустрінемось в Словаччині на конференції».