Онлайн-зустріч з партнерами щодо організації Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» (ACIT)

У рамках ІV Міжнародного тижня у ЗУНУ 8 вересня 2022 р., у четвер, о 10.00 відбудеться онлайн-зустріч співголів та членів організаційного комітету Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» (ACIT). Декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій, співголова Міжнародної конференції, Микола Дивак запросив на зустріч іноземних партнерів з Польщі, Чехії, Словаччини та Німеччини.

Офлайн участь: зал засідань ректорату, ауд. 1303

Онлайн участь: платформа ZOOM

Ідентифікатор зустрічі: 409 800 8072

Пароль: 2022

Online meeting with partners regarding the organization of the International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT)

As a part of the IV International Week at WUNU an online meeting of Co-Chairmen and organizing committee members of the International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT) will be held on Thursday, September 8, 2022, at 10:00 a.m. Dean of the Faculty of Computer Information Technologies, co-chairman of the International Conference, Mykola Dyvak invited foreign partners from Poland, Czech Republic, Slovakia and Germany to the meeting.

Offline participation: Rectorate Hall, room 1303

Online participation: ZOOM platform