Форум ІТ-Перспектива

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій (ФКІТ) Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ) велику увагу приділяє інноваційним освітнім ініціативам заради розвитку ІТ-освіти та інтеграції кращих світових практик у систему підготовки ІТ-фахівців, які є конкурентоспроможними та гарантовано працевлаштованими, зокрема, в ІТ-компаніях.

З метою реалізації ініціатив, Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету за підтримки Організаційного комітету міжнародної конференції IEEE «Advanced Computer Information Technologies» та Тернопільського ІТ-Кластеру у партнерстві з провідними ІТ-компаніями України проводять щорічний  Західноукраїнський форум «ІТ-Перспектива».

Метою даного заходу є:

  1. Популяризація та пропагування сучасних інформаційних технологій, а також тенденцій в ІТ- індустрії України та світу.
  2. Стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій.
  3. Створення умов для випускників шкіл з метою навчання за ІТ – спеціальностями та паралельним працевлаштуванням в ІТ-компаніях м. Тернополя.

До участі у Форумі запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, інституційного догляду та виховання дітей, професійної (професійно-технічної) освіти, які планують пов’язати свою майбутню діяльність з ІТ -індустрією України. Під час проведення Західноукраїнського форуму «ІТ-Перспектива» студенти, викладачі та представники ІТ-компаній презентують можливості щодо здобуття освіти, особливостей навчання та перспективи працевлаштування в ІТ.

Для участі у Форумі обов’язково потрібна реєстрація з посиланням на яку можна ознайомитись в Програмі заходу.

За результатами проведення Західноукраїнського форуму «ІТ-Перспектива», Факультет комп’ютерних інформаційних технологій оголошує набір учнів на навчання у зимових ІТ школах:

Школа інженерії програмного забезпечення / The Software Engineering School; 

Школа інформаційних технологій майбутнього / The Future Information Technologies School; 

Школа інтелектуальних комп’ютерних систем / The Intelligent Computer Systems School; 

Школа етичних хакерів / The Ethical Hackers School; 

Школа автоматизованих та комп’ютерно-інтегрованих технологій / The Automated And Computer-Integrated Technologies School;

Школа аналітики бізнес процесів / The Business Analytics School.

Навчання у зимових ІТ-школах дає змогу під керівництвом кваліфікованих фахівців ФКІТ, виконувати учням практичні роботи над реалізацією проектів-стартапів та прийняти участь у міжнародній конференції IEEE «Advanced Computer Information Technologies» за фінансової підтримки організаторів. Навчання в школах завершується конкурсом прєктів, що проводиться згідно затвердженого положення спільно із представниками Тернопільського ІТ-кластеру та стейкхолдерів ФКІТ.