Зустріч з представником компанії SoftServe та студентами спеціальності «Кібербезпека»

16 вересня 2024 року на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій відбулася надзвичайно цікава зустріч з представником компанії SoftServe та студентами спеціальності «Кібербезпека»

Андрій Семешкін, Project Manager у SoftServe, провів захопливу лекцію на тему “Що таке проєктна команда та Scrum”.

Під час заходу студенти дізналися про:

– Особливості формування та функціонування ефективної проєктної команди

– Ключові принципи та переваги Scrum-методології

– Реальні приклади застосування Scrum у проєктах SoftServe

Дякуємо усім, хто долучився до цієї зустрічі! Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді у вашій майбутній кар’єрі.

Особлива подяка компанії SoftServe та особисто Андрію Семешкіну за цінний досвід та натхнення!

Відповідальна особа за захід – координатор по роботі із випускниками та стекхолдерами – Бабала Л.В.

Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити наступні цікаві події на факультеті!

#SoftServe #IT #ProjectManagement #Scrum #ФакультетКІТ