І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 12 Інформаційні технології.

30 червня студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій презентували результати своїх наукових робіт у рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 12 Інформаційні технології.

Присутні студенти та викладачі мали можливість ознайомитися із розробленими студентами веб-додатком FORUM та чат-ботом аналізу методів пошуку інформації у відкритих джерелах на базі OSINT. Не менш цікавими для усіх були доповіді про прототип веб-ресурсу для пошуку і менеджменту ІТ-команди та дослідження тенденцій управління проектами під впливом Четвертої промислової революції (Промисловість 4.0).

За результатами поданих робіт та представлених доповідей галузевою конкурсною комісією визначено такі результати першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в 2023/2024 н. р.:

І місце – Андрій МАЦУК, група ІПЗМПм-11, за наукову роботу «Веб-додаток Форум» (науковий керівник: к.е.н., доцент Людмила Гончар);

ІІ місце – Олександр Цубера, група КБ-22, за наукову роботу «Розвідка на основі відкритих джерел, пошук інформації у відкритих базах даних» (науковий керівник: викладач Богдан Бараннік);

ІІІ місце – Артем Вігурський та Олег Фурсович, група ІПЗ-23, за наукову роботу «Програмне забезпечення організаційної структури ІТ-проєкту» (науковий керівник: к.е.н., доцент Людмила Гончар);

ІІІ місце – Олександр Вівчар, група КНУПм-11, за наукову роботу «Управління проєктами вдосконалення процесів для Промисловості 4.0» (наукові керівники: к.т.н., доцент Ірина Турченко та к.т.н., ст. викладач Михайло Домбровський).

Дякуємо здобувачам освіти та науковим керівникам за продуктивну працю і наполегливість!

Бажаємо подальших успіхів  та нових наукових звершень!