Cтажування спільно університетом та компанією Unicorn.

На факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ з 01.07.2024 по 05.07.2024 відбулось стажування, організоване спільно університетом та компанією Unicorn.
Організатори:

• Доцент Бабала Людмила Василівна (координатор зі стейкхолдерами та випускниками)
  • Лілія Гіджак (координатор від компанії Unicorn)

Наші чудові ментори та спікери: Аня Рябоштан, Ірина Лозінська, Анастасія Чуб, Роман Гружій, Олег Мельнічук, Юрій Миколюк та Олег Нагорний.

Учасники стажування отримали цінний досвід та знання від спеціалістів компанії. По завершенні всім студентам були вручені сертифікати.
Висловлюємо щиру подяку компанії Unicorn за неоціненний внесок у розвиток наших студентів! Ваша підтримка та експертиза – це інвестиція в майбутнє ІТ-галузі України.
Ми впевнені, що це стажування – лише початок нашої плідної співпраці. Разом ми продовжимо створювати можливості для професійного зростання студентів та зміцнювати зв’язок між освітою та індустрією.
Дякуємо всім організаторам, менторам та учасникам за продуктивний тиждень! Сподіваємось, це стажування стане важливим кроком у професійному розвитку наших студентів.
З нетерпінням очікуємо на нові спільні проєкти з Unicorn!

SystemAnalysis #Internship #ITEducation #Unicorn #Collaboration