Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Дубчак Леся Орестівна взяла участь у тренінгу з кібербезпеки, організованому Департаментом США, Science & Technology Center in Ukraine та організацією Coalescion. Захід проходив у Варшаві (Польща) 12-13 червня 2024 року з метою підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері кібербезпеки, покращення захисту інформаційних систем та обміну передовими практиками.Дякуємо організаторам за високий рівень проведення заходу та надану можливість розширити знання та навички в такій важливій і актуальній ІТ-сфері.Впевнені, що отримані знання будуть ефективно застосовані в навчальному процесі та сприятимуть розвитку кібербезпекової культури серед студентів і викладачів нашого університету. Подібні ініціативи є дуже важливими для посилення міжнародного співробітництва та обміну досвідом серед науковців.