Знайомство з T-Spark

На факультеті комп’ютерних інформаційних технологій 08.05.2024 року пройшла зустріч із засновником та технічним директором компанії T-Spark – Антоном Варавіним.
T-Spark – це провідна компанія, що спеціалізується на дизайні електроніки, програмуванні програмного забезпечення та розробці вбудованого обладнання. Їхня команда є справжніми експертами в галузі інженерних послуг, рішень для машинно-машинної взаємодії та інтелектуальної електроніки.
Під час зустрічі керівник компанії розповів про розробки, виклики та успіхи, з якими стикалася його команда, а також надихнув студентів і викладачів до участі у практичних проєктах та плідної співпраці.
Такі зустрічі є чудовою нагодою для студентів отримати практичні знання та натхнення від провідних фахівців індустрії. Висловлюємо вдячність компанії T-Spark, за корисну зустріч.