28.12.2022 року відбулась зустріч з представниками компанії UnderDefense (https://underdefense.com/about-us/) . UnderDefense це провідна компанія, яка надає консультації з кібербезпеки та технологічні послуги з управління та захисту від кіберзагроз. Учасниками зустрічі були студенти різних курсів спеціальності 125 “Кібербезпека” та професорсько-викладацький склад кафедри кібербезпеки ЗУНУ. Обговорили можливості подальшої співпраці та стажування для студентів та викладачів.
![](http://fcit.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_14-57-45-1024x434.jpg)
![](http://fcit.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Under-Def1-1024x576.jpg)
![](http://fcit.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_14-57-59-1024x524.jpg)