КОНКУРС ПРОЄКТІВ ВИПУСКНИКІВ ІТ-ШКІЛ ФКІТ

З метою виявлення обдарованої молоді та залучення її до навчання в галузі Інформаційних технологій факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету разом із Тернопільським ІТ Кластером проводить конкурс проєктів випускників ІТ-шкіл ФКІТ.

Для участі в конкурсі запрошуються учні 10 та 11 класів, які проходили навчання в Зимових ІТ-школах, організованих нашим факультетом. Цьогоріч на факультеті функціонували школи:

– Школа інформаційних технологій майбутнього 

– Школа етичних хакерів 

– Software Engineering Winter School

– Школа проектування мікроконтролерних систем

– Школа автоматизованих та комп’ютерно-інтегрованих технологій

– Школа аналітики бізнес процесів.

Захід проходитиме 16 червня 2022 року о 10:00 год. за адресою: м. Тернопіль, вул. Чехова 8., ауд. 6104 (можливість онлайн доступу: ID Zoom meeting 4543818383, код доступу 1622,посилання:

(https://wunu-edu-ua.zoom.us/j/4543818383?pwd=ME5nQ0pLT3FDWmU2OHJDaVllUTJkUT09).

Кваліфіковане журі у колективі представників ІТ-компаній та Тернопільського ІТ Кластера визначить переможців, які отримають цінні подарунки.

Організатори міжнародної конференції «Advanced Computer Information Technologies» вручать переможцям сертифікати на безкоштовну поїздку і презентацію своїх проєктів під час роботи конференції АСІТ’2022 у Словаччині (http://acit.wunu.edu.ua/).