Я навчаюся на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій на спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Мій перший семестр навчання, у класичному університеті Тернополя, був плідним та цікавим. Навчання тут не є складним і це так, тому що викладачі дуже детально та зрозуміло пояснюють матеріал свого предмету, вони завжди готові допомогти, підказати. Відчувається турбота про студентів.. А перша сесія виявилась дуже легкою, хоча хвилювань перед нею було багато. Також створені найкращі умови дозвілля. Особисто мені подобається активне студентське життя та проведення творчих заходів. Особливо запам’яталась подорож у Карпати, під час якої разом з викладачами та своїми одногрупниками я відвідала багато цікавих місць та дізналась чимало про своїх нових друзів. Я анітрохи не шкодую, що обрала саме цей університет і саме таку спеціальність. Час навчання летить дуже швидко, але згадки про університет закарбовуються в пам’яті назавжди.
Юрків Христя КН-12
![](http://fcit.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-10_14-18-25-350-1024x768.jpg)