Випускник ФКІТ працює у компанії Ілона Маска

Вступаючи у 2003 році на факультет комп’ютерних інформаційних технологій (тоді ТАНГ), юний Володимир Карпінський, напевно, мав багато мрій, планів і сподівань. А, як відомо, дорогу долає той, хто йде…

Минуло півтора десятка років і зараз він – частина колективу компанії всесвітньо відомого винахідника та інженера Ілона Маска, засновника компаній SpaceX, PayPal, Neuralink і The Boring Company, головного дизайнера (Chief Product Architect), генерального директора і голови ради директорів Tesla Inc.

Володимир Карпінський у 2008 році закінчив з відзнакою Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «комп’ютерні системи та мережі». Має ступінь кандидата технічних наук, працював на різних посадах у Польщі, Великобританії.

З жовтня 2020 року працює у команді Tesla Gigafactory Berlin-Brandenburg, Grünheide, Germany. Гіга-Берлін — завод Tesla у стадії будівництва знаходиться в Грюнгайде, Німеччина. Завод буде виробляти акумулятори, акумуляторні батареї і силові установки для використання в автомобілях Tesla, а також збирати модель Tesla Model Y. Очікується, що завод розпочне роботу у липні 2021 року.

Нещодавно Володимир мав можливість особистої зустрічі з генеральним директором Tesla Ілоном Маском під час його приїзду до Грюнгайде (Берлін-Бранденбург).

Випускник ФКІТ впевнений, що запорукою теперішнього його успішного досвіду є правильний вибір спеціальності, набуті знання під час навчання в університеті та особиста наполегливість.

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій виховує успішних людей, майбутніх лідерів, фахівців з відмінними особистими якостями. Приклад Володимира Карпінського є мотивацією для теперішніх і майбутніх студентів, що майбутнє за ІТ-технологіями, а знання і винахідливість ніколи не вийдуть з моди.

Гордимося своїм випускником, бажаємо йому життєвих звершень, сміливих мрій і особистого благополуччя!