
Колектив кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами:
– Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
– Технології інтернету речей спеціальності 175 – Інформаційно-вимірювальні технології.
Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування:
– для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр: Інженерна та комп’ютерна графіка; Теорія електричних і магнітних кіл; Програмні засоби автоматизації; Теорія електричних і магнітних кіл; Системне програмування; Моделі об’єктів та систем керування; Метрологія, стандартизація, сертифікація та акредитація; Теорія інформації та кодування; Операційні системи; Цифрова обробка відео; Елементи цифрової електроніки; Програмовані логічні контролери; Програмування логічних матриць; Моделі об’єктів та систем керування; Теорія автоматичного управління; Теорія систем та системний аналіз; Інформаційно-комунікаційні технології; Програмування мобільних пристроїв; Програмування логічних матриць; Вимірювальні прилади, Методи та засоби вимірювання, Елементи цифрової електроніки, Аналіз похибок комп’ютерних інформаційно-вимірювальних систем, Методи контролю та технічної діагностики, Програмовані логічні контролери; Цифрова обробка сигналів; Проектування комп’ютеризованих систем управління; Проектування мікропроцесорних систем;
– для здобувачів ступеня вищої освіти магістр: Моделювання та оптимізація систем керування; Синтез цифрових систем керування; Оптимальні та адаптивні системи керування; Спецпроцесори автоматики і в різних теоретико-числових базисах; Дослідження та проектування комп’ютерно-інтегрованих систем; Низові комп’ютерні системи управління; Проектування та програмування мікропроцсорних пристроїв автоматики; Сенсори та виконавчі механізми автоматизованих систем; Системи автоматизованого управління на основі веркально-інформаційної технології.
Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати такі посади:
- інженер з автоматизованих систем керування виробництвом; інженер з керування й обслуговування систем; інженер інформаційно-телекомунікаційних технологій; начальник відділу механізації та автоматизації виробничих процесів; начальник технічного відділу;
- технічний фахівець в галузі метрології; технічний фахівець в галузі електроніки та телекомунікацій; технічні фахівці в галузі обчислювальної техніки; техніки-програмісти; контролери та регулювальники промислових роботів, фахівець в галузі інформації та інформаційного аналізу.
Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями: Національний транспортний університет, м. Київ; Інституті кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, м. Київ; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м. Івано-Франківськ; Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне; Інститут мікропроцесорних систем керування об’єктами електроенергетики, м. Львів; Надвірнянський коледж НТУ, м. Надвірна; Природний заповідник «Ґорґани», м. Надвірна; Тернопільське конструкторське бюро радіозв’язку «Стріла», м. Тернопіль; Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтелдім», м. Тернопіль.
Якщо у Вас виникли запитання стосовно:
вступу – телефонуйте +380967534645, Гуменний Петро Володимирович
організації навчального процесу – +380504372975, Сегін Андрій Ігорович
поселення у гуртожиток – +380967534645, Гуменний Петро Володимирович
оформлення довідок, заяв і т.д. – (0352) 23-40-41, Возняк Тетяна Миколаївна
співпраці з науковцями кафедри – +380676881049, Возна Наталія Ярославівна
Наші контакти:
Адреса: вул. О.Теліги, 8, корп. 6, к. 6501, Тернопіль, 46003,
Телефон: (0352) 23-40-41*16-131
E-mail: scs@wunu.edu.ua