Дорога факультетська спільното!

Завершується 2020 рік – рік викликів, непростих випробувань та нового досвіду соціальної взаємодії. Нам довелося працювати у незвичному форматі дистанційного навчання, активно використовуючи найсучасніші засоби Інтернет-зв’язку, та приймати важливі рішення через онлайн наради. Але ми впоралися і завершуємо цей рік сильнішими та впевненішими.
Хочу подякувати кожному із Вас за те, що вкладаєте частинку своєї душі, знань та досвіду у наших студентів, за те, що підтримуєте колег у радості та непростих життєвих ситуаціях, за нові ініціативи, гнучкість до вимог часу, розуміння та людяність.

Вітаючи Вас з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим, хочу побажати щоб 2021 рік став для Вас роком радісних подій, несподіваних зустрічей, відкриттів, кар’єрного зростання та наукового розвитку.

Нехай маленьке дитятко Ісус, що народиться у вифлеємських яслах, наповнить Ваші серця світлом любові, добра та радості. Нехай у ваших домівках залунає гучна коляда, прославляючи Христа та пророкуючи мир і достаток для усієї родини. Нехай щедра кутя збере за святковим столом усю рідню, а перша різдвяна зірка завіншує Вас міцним здоров’ям.

Нас чекає багато приємних подій та цікавих викликів. Вірю і сподіваюся на підтримку кожного із Вас. Разом ми формуємо майбутнє української ІТ-освіти та науки.

Веселих свят!
З повагою декан ФКІТ, д.т н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Микола Дивак