Факультет комп’ютерних інформаційних технологій

Колектив факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

 • – Економічна кібернетика;
 • – Системний аналіз;
 • – Інформаційні системи та технології;
 • – Кібербезпека;
 • – Комп’ютерні науки;
 • – Управління проєктами;
 • – Інженерія програмного забезпечення;
 • – Комп’ютерна інженерія;
 • – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
 • – Технології інтернету речей;
 • – Професійна освіта (Цифрові технології);
 • – Штучний інтелект;
 • – Технології інтернету речей;
 • – Математичне та програмне забезпечення комп’ютерних систем.

Випускники факультету, залежно від обраних спеціальностей, працевлаштовуються займаючи популярні посади: керівник ІТ-підприємства, консалтингової фірми; адміністратор комп’ютерних систем і баз даних; аналітик інформаційних систем; інженер з інформаційних систем і програмного забезпечення; економіст-аналітик; радник з питань інформатизації; менеджер проектів інформатизації; проектувальник систем захисту інформації; фахівець з організації захисту інформації; аналітик проектів з кібербезпеки; менеджер систем з інформаційної безпеки; адміністратор комп’ютерних мереж; аналітик систем забезпечення кібербезпеки.

Також випускники можуть займатися розробкою, впровадженням, адаптацією або експлуатацією інформаційних системах та технологій, працюючи на посадах: прикладний програміст; керівник проектів, спеціаліст з інформаційних систем управління; адміністратор баз даних; системний аналітик і менеджер проектів на підприємствах; фахівець з аналізу систем управління та програмного забезпечення; провідний фахівець аналітичних і планових відділів

Факультет реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Білоруський державний університет інформатики і радіоелектроніки, м. Мінськ, Білорусь; Брестський державний технічний університет, Білорусь; Технічний університет Софії, Болгарія; Університет Калабрії, Італія; Університет Сінхуа, Китайська народна республіка; Університет штату Maine, США; Університет Нью-Гемпшир, США; Університет штату Південна Кароліна, США; Університет Зігена, Німеччина; Університет технологій м. Ухань, пров. Хубей, Китай; Університет прикладних наук, Берлін, Німеччина; Університет прикладних наук, Дортмунд, Німеччина; Каунаський технологічний університет, Литва, м. Каунас; Технічний університет Сілезії, Польща; Варшавський політехнічний університет, Польща; Університет Тімішуари, Румунія; Університет у Бєльсько-Бялій, Польша; Лодзький технологічний університет, Польща ;Університет Південної Чехії в Чеське Будейовіце, Чехія; Школа інформатики і сучасних технологій (EPITA), Франція (на етапі підписання); Лоренський університет, Франція (на етапі підписання); Деґґендорфський інститут технологій, Німеччина.

Для абітурієнтів при факультеті функціонують зимові школи в галузі інформаційних технологій. Навчання у зимовій школі дозволяє отримати  навики роботи у сфері ІТ, працюючи у команді над розробкою ІТ-проекту. Пізніше, при навчанні в університеті, здобуті у зимовій школі навики конвертуються у розробку стартапу чи програмно-апаратну реалізацію, що виконується за вимогою замовників. Також, учасники ІТ-шкіл, які презентують роботи у конкурсі ІТ-проектів, отримують гранти на безкоштовну поїздку і участь у міжнародній конференції «IEEE International Conference on Advanced Computer Information Technologies, ACIT (https://acit.tneu.edu.ua/)». Додатково, кожен учасник отримує міжнародний сертифікат, який засвідчує апробацію результатів та інтернаціональний досвід роботи. Набір на навчання у зимові ІТ-школи, проводиться факультетом комп’ютерних інформаційних технологій щорічно і розпочинається у жовтні-листопаді.

На факультеті існує практика семестрового навчання в університетах-партнерах Чеської Республіки, Польщі та Німеччини. При університеті функціонує військова кафедра, на якій, за бажанням, можна здобути військову спеціальність.

Кожен студент факультету має можливість пройти безкоштовне навчання за програмами курсів з вивчення: мов програмування (Python, C++, C#), кібербезпеки, адміністрування комп’ютерних мереж та інше. Після навчання у випадку успішного складання іспиту видається сертифікат, котрий вдало доповнить резюме.

Факультет проводить двоетапні Всеукраїнські олімпіади ЗУНУ з інформатики, які дозволяють користуватись пільгами при зарахуванні на навчання, тобто отримати до 20 балів до одного з сертифікатів ЗНО (згідно з правилами прийому затвердженими Міністерством освіти та науки України).

Якщо у Вас виникли запитання стосовно:
вступу – телефонуйте +380983841282, Якименко І.З.
організація навчального процесу -+ (0352) 51-75-47, деканат.
поселення у гуртожиток – (0352) 51-75-47, деканат.
оформлення довідок, заяв і т.д. – (0352) 51-75-47, деканат.
співпраці з науковцями кафедри +380983841282, Якименко І.З.