Вічна пам’ять!

Любомир народився 30 вересня 2004 року, в 2021 році вступив в Західноукраїнський національний університет. Хлопець був студентом другого курсу факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Він був надзвичайно талановитою та дружелюбною людиною, яка завжди була готова допомогти своїм друзям та колегам.

Любомир завжди вмів знайти спільну мову з будь-якою людиною та з радістю ділився своїми знаннями та досвідом. Він був позитивною душею та завжди піднімав настрій своїм посмішкою та жартами. Любомир був не тільки талановитим студентом, але й прекрасним другом. Він завжди знав, як підтримати своїх близьких у складний час та давав найкращі поради.

Його відсутність залишить велику пропастину в житті його рідних, друзів та однокурсників. Любомир покинув нас занадто рано, але його позитивний настрій та доброта назавжди залишаться в наших серцях.