Перший день роботи міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» ACIT’2022

26 вересня 2022 р. – перший день роботи міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» ACIT’2022 у м. Списька Капітула (Словаччина). Зранку відбулось пленарне засідання, під час якого до учасників звернулися ректор Західноукраїнського університету, професор Андрій Крисоватий; ректор Католицького університету у Ружомберку, професор Ярослав Демко; заступник голови локального організаційного комітету, проректор, др. Мартін Тарай. З вітальним словом виступив співголова конференції, професор Микола Дивак. Він подякував усім, хто долучився до організації цьогорічної конференції, а також охарактеризував її особливості, а саме: конференція проходить у гібридному режимі, частина доповідей представляється онлайн, частина – фізично на базі Католицького університету в Ружомберку (Словаччина). Всього на конференцію подано 215 статтей і тільки 130 відібрано для презентацій та публікації в матеріалах конференції. Участь у конференції беруть науковці із 39 країн світу.

На пленарному засіданні виступив запрошений спікер Ян Фесл, професор Чеського технічного університету, із темою: «Аналіз та ідентифікація шифрованого трафіку в Інтернеті / Analysis and identification of encrypted traffic on the Internet».

Впродовж першого дня роботи конференції було заслухано 69 доповідей у трьох паралельних секціях:

1. Обчислювальний інтелект і математичне моделювання (Computational Intelligence and Mathematical Modelling);
  2. Інформація в економіці та менеджменті (Information in Economy and Management);
  3. Спеціалізовані інформаційні та комп’ютерні системи (Specialized Information and Computer Systems).