«Новітні досягнення, обмін досвідом, перспективи співпраці»

08.09.2022 об 11:00 (у рамках ІV Міжнародного тижня у ЗУНУ) відбулася zoom-зустріч у форматі круглого столу на тему: «Новітні досягнення, обмін досвідом, перспективи співпраці».

Юрій РОГОВЧЕНКО, професор кафедри математичних наук університету Агдера, Крістіансанд (Норвегія) надзвичайно цікаво та пізнавально розповів про особливості освітнього процесу університетів Швеції, Норвегії, Кіпру, роботу в наукових проектах і їх фінансування, вимоги до наукового рівня викладачів, рівень підготовки студентів та етику спілкування «викладач-студент» і ще чимало цікавого. Також під час зустрічі обговорили можливості майбутньої співпраці науковців кафедри прикладної математики факультету комп’ютерних інформаційних технологій з іноземними партнерами: професором Університету Агдера (Норвегія) Юрієм Роговченком і професором Економічного університету в Катовіце (Польща) Алісією Волни-Домініак.