Програма 2 дипломів

У ЗУНУ на ФКІТ спільно з Університеттом у Бєльсько-Бяла (Республіка Польща) розпочалася програма 2 дипломів підготовки за другим магістерським рівнем в галузі знань «Інформаційні технології»

В рамках підписаної угоди між ЗУНУ і Університетом у Бєльсько-Бяла (Республіка Польща) «Програма двох дипломів» на другому магістерському рівні проводиться набір студентів 1 курсу магістратури ФКІТ на семестрове навчання у Університет Бєльсько-Бяла. Для отримання запрошення на навчання з метою оформлення візи необхідно подати такі документи:

1) ім’я та прізвище (як у закордонному паспорті);

2) галузь знань та спеціальність;

3) електронну адресу.

Підготовка здійснюється за півторарічною програмою: 2 семестри у ЗУНУ і 1 семестр в Університеті Бєльсько-Бяла. Усі дисципліни, які вивчалися у ЗУНУ і Університеті Бєльсько-Бяла перезараховуються. Після захисту магістерської роботи студенти отримують 2 дипломи зазначиних навчальних закладів.

Деталі щодо вступу на програму можна взнати на ФКІТ у деканаті (каб. 6204), або за телефоном 0672817857 (Світлана Миколаївна).