ПРОФЕСОР ЗУНУ ОПОНУВАВ ДИСЕРТАЦІЮ В МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СИСТЕМ

Дев’ятого вересня у міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбувся захист кандидатської дисертації Водолазського Євгена Валерійовича на тему “Ефективні методи обчислення схожості зображень в метриці Фреше ”. Науковий керівник роботи доктор фізико-математичних наук, професор, головний науковий співробітник Шлезінгер Михайло Іванович.

Офіційним опонентом роботи був Березький Олег Миколайович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Західноукраїнського національного університету.

Науковці спеціалізованої вченої ради високо оцінили внесок наукових груп Шлезінгера М.І та Березького О.М. Ці наукові групи мають світові досягнення в розробці нових метрик, методів і алгоритмів оцінки подібності зображень, які є теоретичною основою для розробки інтелектуальних систем технічного зору.

На фото виступ професора Березького О.М.