Вітаємо студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій – переможців конкурсів студентських наукових робіт!

Упродовж 22-23 квітня 2021 року на базі  Вінницького національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика». Диплом III ступеня отримав студент групи СА-41 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету Денисюк Олексій Петрович. Тема роботи: Методи ідентифікації математичної моделі надійності бронювань готельних номерів із використанням машинного навчання. Науковий керівник: д.т.н., доцент Пасічник Роман Мирославович.

23 квітня 2021 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Дипломом ІІІ ступеня відзначено роботу студента ФКІТ ЗУНУ Турченка Віктора Володимировича на тему: «IoT-Модульна система GROW BOX з використанням AR». Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший викладач кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління Осолінський Олександр Романович.

Вітаємо молодих науковців та їхніх керівників і бажаємо міцного здоров’я, креативних ідей та нових наукових звершень!