Класичний університет Тернополя – став партнером в проєкті USAID

Класичний університет Тернополя – один із кращих 14 закладів вищої освіти України та єдиний у Тернополі, який став учасником програми проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Цей проєкт об’єднав зусилля знаних науковців для покращення вищої освіти в галузі кібербезпеки. Методика вибору передбачала проведення порівняльного аналізу досягнень університетів різних типів на основі низки універсальних міжнародних критеріїв.

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури в Україні» має зробити інфраструктуру нашої держави стійкішою до кібератак шляхом формування відносин довіри та співпраці між основними зацікавленими сторонами у сфері кібербезпеки, що представляють органи влади, приватний бізнес, наукову спільноту та громадянське суспільство.

Мета діяльності USAID в кібербезпеці – допомогти Україні знизити уразливість її критичної інфраструктури й перетворити нашу державу на потужного, активного лідера галузі.

Результати відбору підтверджують високу якість наукової діяльності професорсько-викладацького колективу Західноукраїнського національного університету, що забезпечує студентській молоді можливість отримувати сучасні знання й корисні практичні навички, необхідні для успішної самореалізації.

Вітаємо колектив класичного університету із міжнародним визнанням та бажаємо впевненого руху вперед!

Захистимо себе та інших!