Кафедра кібербезпеки

Колектив кафедри кібербезпеки ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітньою програмою

– Кібербезпека.

Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Комплексні системи захисту інформації; Управління інформаційною безпекою; Цифрова криміналістика; Моніторинг мережевої безпеки; Дослідження і проектування систем інформаційної безпеки; Основи кібернетичної безпеки; Кібернетична безпека; Безпека комп’ютерних мереж; Блокчейн та цифрові валюти; Тестування безпеки; Тестування комп’ютерних систем на проникнення; Методологія організації наукових досліджень; Стандарти та нормативно правове забезпечення з кібербезпеки; Оцінка та управління ризиками; Криптографія; Технічні засоби захисту інформації; Криптографічні протоколи та методи криптоаналізу; Стеганографічні методи; Архітектура комп’ютерів і систем; Компютерні мережі; Технології Web 3.0; Безпека Web ресурсів; Програмування на мові Python; Програмування ІІ (C#); Проектування баз даних; Реверс Інжиніринг; Програмування для наукових досліджень.

Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати такі посади: проектувальник систем захисту інформації; фахівець з організації захисту інформації; фахівець з експлуатації систем та засобів захисту інформації;  фахівець з організації та проведення тестування на проникнення;  аналітик проектів з кібербезпеки; менеджер систем з інформаційної безпеки; адміністратор комп’ютерних мереж; фахівець з розроблення комп’ютерних програм, аналітик систем забезпечення кібербезпеки.

Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями: Південночеський університет в Чеське Будейовіце; Академія Технічно-Гуманітарна в Бєльську-Бяла республіка Польща.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно:
вступу – телефонуйте +380983841282, Якименко І.З.
організація навчального процесу – +380966206660, Івасьєв С.В.
поселення у гуртожиток – +380983841282, Якименко І.З.
оформлення довідок, заяв і т.д. – Федишин І.В.
співпраці з науковцями кафедри – +380673506556, Касянчук М.М.

Наші контакти:
Адреса: вул. Чехова, 8, корп. 6, к. 6501, Тернопіль, 46003,